Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18h)
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Westlab
Westlab

Pro své léčivé účinky je sůl z Mrtvého moře známá už od starověku. Westlab nabízí originální sůl z Mrtvého moře, nerafinovanou, bez chemikálií nebo bělících prostředků. tyto soli zklidňují svědění pokožky a jsou vhodné pro lidi trpící ekzémem či lupénkou, pro detoxikaci těla, uvolnění a regeneraci. Westlab sůl z Mrtvého moře pomáhá uvolnit svaly, doplnit nezbytné minerály a podporuje přirozené hojení kůže.

Mrtvé moře je známé po celém světě jako centrum výzkumu v oblasti zdraví a ošetření pokožky. Je oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají výhody slaného ovzduší, bláta a vody. Jedním z jeho mnoha historických referencí je to, že se zde koupala i Kleopatra aby zjemnila svou kůži.

Mrtvé moře se nachází 400 metrů pod hladinou moře, atmosférický tlak a množství kyslíku je zde vyšší než na mořské hladině. Tyto podmínky spolu s velmi nízkou úrovní znečištění vytvářejí v Mrtvém moři podmínky prospěšné pro zdraví a regeneraci.

Voda zde má velký obsah minerálů a v ovzduší je velmi nízký obsah pylů a jiných alergenů. Vzduch také obsahuje velké množství brómu, který je známý pro své relaxační účinky na nervový systém.

Mrtvého moře je ve skutečnosti slané jezero. Je zásobováno vodou z řeky Jordán a menšími přítoky, ale není tam žádný vývod pro vodu, takže se vypařuje v celoročně horkém a suchém místním podnebí. Mrtvé moře obsahuje 10x více koncentrace soli než většina moří či oceánů, což také znamená, že se lidé mohou snadno vznášet na jeho hladině v důsledku přirozeného vztlaku.

Podle všeho to vypadá tak, že díky vysokému obsahu soli zde nemůže být žádný život, ryby ani rostliny, které by zde přežily.
Přesto byl objeven jeden druh zelené řasy (Dunaliella salina), která se vyskytuje výhradně ve slaných vodách dokonce ve velkém množství. Tato řasa obsahuje velké možství vitamínů, proteinů, aminokyselin či betakarotenu. Přítomnost této řasy je dalším přínosem pro léčivé účinky soli pro léčbu kožních onemocnění díky svým antioxdačním schopnostem a ochraně kůže.

Soli Westlab jsou pro svou kvalitu a účinky velmi oblíbené a snadno je můžete vyzkoušet i vy.

 

Info pro dodavatele

Sklad je v obci Břasy přímo naproti benzínové pumpy. Nákladová rampa umožňuje složení nákladu ze zadní části vozu (nikoli z boku). Dodavatelům doporučujeme volat alespoň 30 min předem pro bezproblémové složení. Telefon do skladu: 732 533 751

Nákladová rampa

Mapa

Kontakt
Logo
VELKOO
Petr Rossler
(Po-Pá, 8-18h)